menusearch
cupspolymer.com

ماشین آلات تولید ورق پلیمری ,

پنج شنبه سی و یکم تیر ۰۰
(0)
(0)
ماشین آلات تولید ورق پلیمری

ساخت دستگاه تولید ورق pet

 

دستگاه تولید ورق PET ساخت این شرکت در 3 عرض 60 و 80 و 120 سانت طراحی و ساخته شده است

با توجه به اینکه ورق pet تولیدی در این دستگاه به منظور تولید ظروف یکبار مصرف پت در پرس‌‌‌‌های ترموفرمینگ و پرس‌‌‌‌های وکیوم فرمینگ ( ورق پت تولیدی در این دستگاه همچنین برای استفاده در دستگاه فرم سیل مخصوصا برای بسته بندی آب لیوانی ) در نظر گرفته شده است لذا ضخامت

ورق تولیدی در این دستگاه در هر 3 سایز و عرض، از 100 میکرون تا 1500 میکیون است.

 

اجزای اکستودر

 

با توجه به اینکه اکستودر برای مواد pet اکسترودر خاص و حساسی است لذا کسترودر پت استفاده شده در این دستگاه ورق، بصورت آماده طبق سفارش، از کارخانجات معتبر تایوان و یا ترکیه بصورت آماده خریداری شده و بر روی دستگاه و خط تولید ورق pet نصب می‌گردد.

 

اکسترودر چیست

 

اکسترودر در نظر گرفته برای این دستگاه از نوع دو مارپیچ با قطر مارپیچ 73 میلی ( بصورت سگمنت ) و نسبت L/D 45 که با توجه به قطر مارپیچ این اکسترودر، ظرفیت تولید این اکسترودر برای مواد pet در حدود 400 تا 450 کیلوگرم در ساعت است.

 

قیمت گازگیر مواد پلاستیکی

 

همچنین اکسترودر‌‌‌‌های در نظر گرفته شده برای دستگاه تولید ورق pet درای دریچه گازگیری بر روی سیلندر بوده که به وسیله اتصال به پمپ ونت گاز تولیدی در زمان اکسترود مواد را از سیلندر تخلیه می‌نماید.

 

میلت پمپ

 

اکسترودر دستگاه تولید ورق pet بر خلاف دستگاه‌‌‌‌های نرمال تولید ورق pp.ps، مجهز به میلت پمپ است این پمپ بصورت سفارشی بر روی

اکسترودر از شرکت‌‌‌‌های معتبر تایوانی یا ترکیه تهیه می‌گردد

 

هددای اکسترودر

 

هد دای مورد استفاده شده در این دستگاه از نوع 2 تیغه بوده که جنس بدنه اصلی هد دای از فولاد گرم کار و جنس تیغه ها نیز از فولاد VCN است. کل مسیر مواد در داخل هد دای کاملا آبکاری کروم شده و تیغه ها نیز با دقت بالایی پس از کروم کاری، سنگ زنی و پولیش میشوند. عرض هد دای با

توجه به عرض ورق مورد نظر 15 سانت بیشتر از عرض ورق مفید در نظر گرفته شده است.

 

غلطک کلندر چیست

 

قسمت کلندر دستگاه، با زاویه 45 درجه و با توجه به ظرفیت تولید دستگاه با قطر غلطک 300 تا 450 میلی و عرض 15 سانت بیشتر از عرض ورق مفید تولیدی طراحی و ساخته شده است.

جنس لوله غلطک ها از فولاد آلیاژی بوده که قابلیت سخت کاری با سختی بالا را دارا بوده که بر خلاف اکثر سازندگان که صرفا به آب کاری کروم غلطک بسنده میکنند این شرکت ابتدا غلطک ها کلندر را با استفاده از سخت کاری القایی، سخت کاری کرده و سپس بعد از سنگ زنی اولیه، غلطک ها آب کاری کروم میشوند.

لازم به توضیح است که آب کاری کروم نیز به حدی و ضخامتی است که بعد از آب کاری کروم، غلطک قابلیت سنگ زنی را داشته باشد .
بعد از مرحله سنگ زنی نیز غلطک ها پولیش و آماده نصب میگردند، برای سیستم خنک کاری غلطک نیز از روغن استفاده میشود.
برای هر غلطک در این کلندر یک الکتروموتور با گیربکس و اینورتر جداگانه نصب شده است .
تلرانس ورق‌‌‌‌های تولیدی در کلندر‌‌‌‌های ساخت این شرکت در حداقل میزان بوده که در زمان تست و راه اندازی ورق تولدی با حداقل تلرانس مورد توافق تحویل میگردد.

گالری تصاویر محصول
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر